Media convertoare

Media convertoare

TPL MC GB TO SFP
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu
85,15 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
154,58 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
204,40 lei
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE B
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type B (se foloseste in pereche cu MC111CS), single fiber, montabil in sasiu
126,94 lei
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE A
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type A (se foloseste in pereche cu MC112CS), single fiber, montabil in sasiu
125,37 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR FE MM 2KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu
124,45 lei